Skontaktuj się z nami
17 77 07 200
ul. 3 maja 5/5, 35-030 Rzeszów
Masz jakieś pytania? Nie czekaj

Podkarpackie Centrum Finansowo Prawne – nowa marka na rynku usług finansowycho_firmie

Podkarpackie Centrum Finansowo Prawne Sp. z o.o. zadebiutowało na rynku na początku 2016 r. z inicjatywy dwójki ambitnych inwestorów. Doświadczenie, jakie zdobyli oni na przestrzeni lat w branży finansowej i nieruchomości procentuje w chwili obecnej. Dzięki niemu PCFP jest w stanie zapewnić klientom usługę w najwyższej możliwej jakości.

Głównym sektorem, w jakim odnosimy sukcesy jest rynek pośrednictwa finansowego. Obsłużyliśmy już tysiące zadowolonych klientów, którzy dzięki naszej pomocy uzyskali dostęp do wnioskowanej gotówki. Nie poprzestając na tym prowadzimy wstępne doradztwo prawne a w razie potrzeby pośredniczymy w kontaktach z najlepszymi prawnikami z regionu.

Oprócz tego osoby zainteresowane mogą z naszą pomocą nabyć lub sprzedać nieruchomość. Warto przy tym zaznaczyć, że w tej materii jesteśmy liderem, jeżeli chodzi o wdrażanie skutecznych metod w pozyskiwaniu potencjalnych nabywców. W tym zakresie stawiamy przede wszystkim na nowoczesne technologie teleinformatyczne i narzędzia marketingowe.

W ostatnim czasie powiększyliśmy nasz pakiet usług o pośrednictwo ubezpieczeniowe. Dzięki temu możemy z dumą powiedzieć, że przychodzący do nas klient uzyskuje szeroki wybór produktów i kompleksową obsługę zaangażowanych specjalistów.

Każdego dnia poprawiamy, jakość świadczonych usług, tak by były one jeszcze bardziej atrakcyjne dla Klientów. Obserwując powiększające się grono naszych zadowolonych odbiorców prężnie rozwijamy swoje przedsięwzięcie i pewnie spoglądamy w przyszłość.

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.