Skontaktuj się z nami
17 77 07 200
ul. 3 maja 5/5, 35-030 Rzeszów
Masz jakieś pytania? Nie czekaj
Pośrednictwo finansowe

Pośrednictwo finansowe

W realiach dzisiejszego rynku bardzo często przychodzi taki moment, że decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki lub też kredytu. Chodzenie od banku do banku nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ z jednej strony tracimy nasz cenny czas a z drugiej każde zapytanie kredytowe łączy się ze zmniejszeniem naszej punktacji kredytowej tzw. scoringu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że to właśnie od niego zależy w dużej mierze czy uzyskamy wnioskowaną kwotę pieniędzy.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest powierzenie swoich spraw finansowych osobom, które się na tym znają. Nasi doradcy każdego dnia pomagają klientom otrzymać kredyt lub pożyczkę. Jesteśmy z Tobą od momentu zebrania właściwej dokumentacji i prowadzimy Twoją sprawę aż do sfinalizowania i podpisania umowy. W naszym biurze kredytowym zyskujesz dostęp do kilkudziesięciu ofert bankowych i pozabankowych. Dzięki temu otrzymujesz optymalną propozycję, która jest dopasowana do Twoich możliwości finansowych. Jednym słowem oszczędzasz czas i pieniądze.

Przychodząc do nas znajdziesz: kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, konsolidacje chwilówek, kredyty samochodowe i kredyty dla rolników.

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.