Skontaktuj się z nami
17 77 07 200
ul. 3 maja 5/5, 35-030 Rzeszów
Masz jakieś pytania? Nie czekaj

wspolpracaW ramach umów partnerskich poszukujemy kontrahentów biznesowych z terenu całego naszego kraju zainteresowanych podjęciem współpracy. Przedmiotem prowadzonej kooperacji jest promowanie i sprzedaż produktów finansowych tj. kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych i prywatnych pożyczek pod zastaw nieruchomości. Dodatkowo w ramach świadczonych usług prowadzona jest obsługa klienta pod kątem prawnym i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Współpracując z Podkarpackim Centrum Finansowo Prawnym od samego początku otrzymujesz pełne wsparcie od strony merytorycznej i pakiet przydatnych szkoleń. Jednocześnie pomagamy od podstaw otworzyć i wypromować nową placówkę.

Działając w ramach marki Podkarpackie Centrum Finansowo Prawne zyskujesz wymierne korzyści finansowe i perspektywę szybkiego rozwoju.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług finansowo- prawnych. Dzięki temu doskonale wiemy czego potrzebuje klient i jak zaspokoić jego potrzeby. Przez lata wypracowaliśmy sprawdzony wzorzec dochodowego biznesu. Podejmując z nami współpracę otrzymujesz do niego dostęp i dzięki temu Twój biznes nabiera przyśpieszenia.

Na naszą silną pozycję rynkową wpływa kilka zasadniczych czynników. W pierwszej kolejności na tle konkurencji wyróżniamy się profesjonalizmem naszych doradców. Każdy z nich odbywa szereg szkoleń z zakresu finansów, prawa i obsługi klienta. Dodatkowo szczególny nacisk kładziemy na rzetelność i standardy etyczne naszych doradców. W naszych działaniach nic nie jest dziełem przypadku.

Zdobyte doświadczenie przekazujemy dalej naszym partnerom, zarówno w toku prowadzonych szkoleń jak i podczas rutynowych miesięcy współpracy.

 

Kogo poszukujemy?

wspolpraca_partnerowSzukamy osób przed wszystkim otwartych na nowe wyzwania i sposoby działania. Konieczne jest również pozytywne podejście do klienta i jego potrzeb. Sukcesywny rozwój i wymierny dochód wymaga mądrej i ciężkiej pracy. Od każdego partnera wymagamy pełnego zaangażowania w podjęte przedsięwzięcie.

Jako profesjonalni doradcy świadczymy pomoc naszym klientom w ich mniejszych i bardziej złożonych problemach. Zawsze powtarzamy, że z każdej sytuacji można znaleźć satysfakcjonujące i optymalne rozwiązanie.  

Dlatego też jeżeli chcesz działać, nie obawiasz się wymagających zadań i jesteś przekonany, że podołasz nowemu wyzwaniu to przyjdź do nas.

                                                                     Wykorzystaj swoją szansę już dzisiaj.

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.